Operator wózka widłowego

Do  magazynu przy naszej fabryce w Bydgoszczy szukamy nowego członka zespołu, na stanowisko:

Twój komfort = Nasze środowisko pracy

  • międzynarodowa organizacja prowadząca odpowiedzialny społecznie biznes
  • możliwość rozwoju i doskonalenia poprzez różne szkolenia
  • przyjemną atmosferę pracy oraz kulturę organizacyjną opartą na wartościach i zorientowaną na ludzi
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pierwsza umowa na 12 miesięcy
  • pracę w ogrzewanych wózkach widłowych – nie będzie Ci zimno
  • pakiet benefitów i kantyna

Twoje zadania = Nasze danie

  • zapewnianie sprawny załadunek, rozładunek i transport towaru
  • sprawdzanie zgodność przyjmowanego towaru
  • dbanie o to aby towary były przechowywane we właściwy sposób

Twoje składniki = Nasz sukces

  • masz uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych o napędzie elektrycznym
  • posiadasz doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • jesteś gotow_ do pracy w systemie równoważnym (tzw. czterobrygadowym, 3 zmiany)
  • lubisz pracować w zespole

Szukasz nowych wyzwań w konkurencyjnym środowisku? Aplikuj już teraz, podając możliwą datę rozpoczęcia i oczekiwania finansowe — czekamy na kontakt od Ciebie. Rekrutacje prowadzimy zdalnie. Prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Twoja osoba kontaktowa to Łukasz Buler.

Jesteśmy jednym z największych producentów produktów mrożonych. W produktach FRoSTA
nie stosujemy dodatków do żywności. Od ponad 10 lat używamy wyłącznie naturalnych
składników. Głównym składnikiem naszego sukcesu są najlepsi pracownicy. Ponieważ wiemy,
że nie ma Planety B, jesteśmy zaangażowani poza zwykłymi ramami w zrównoważony rozwój,
ochronę środowiska i projekty społeczne. Cenisz prawdziwą żywność, chcesz coś zmienić i spojrzeć
poza swój talerz? Przyjdź do FRoSTA!