Ładowanie...

Elektryk

ELEKTRYK

Opis stanowiska:

- diagnozowanie oraz dokonywanie napraw usterek i awarii z zakresu elektryki, elektrotechniki i automatyki,

- wykonywanie przeglądów i remontów,

- modernizacja maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz pakujących.

Oczekiwania:

- wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (spec. elektryk, mechanik),

- doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,

- umiejętność czytania i analizowania schematów oraz dokumentacji technicznej,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- pierwsza umowa na 12 miesięcy,

- dofinansowane posiłki w firmowej kantynie,

- pakiet świadczeń socjalnych,

- ciekawą, dającą możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii pracę,

- możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach prowadzonych przez renomowane ośrodki szkoleniowe oraz u autoryzowanych przedstawicieli znanych firm dostarczających maszyny produkcyjne.

Jesteśmy jednym z największych producentów produktów mrożonych. W produktach FRoSTA
nie stosujemy dodatków do żywności. Od ponad 10 lat używamy wyłącznie naturalnych
składników. Głównym składnikiem naszego sukcesu są najlepsi pracownicy. Ponieważ wiemy,
że nie ma Planety B, jesteśmy zaangażowani poza zwykłymi ramami w zrównoważony rozwój,
ochronę środowiska i projekty społeczne. Cenisz prawdziwą żywność, chcesz coś zmienić i spojrzeć
poza swój talerz? Przyjdź do FRoSTA!